Kongres - hotel Širák Most
Kongres - hotel Širák Most
Firemní akce - hotel Širák Most
Firemní jednání - hotel Širák
Rodinné a společenské akce - hotel Širák
Akce - hotel Širák Most

Firemní a kongresové akce

Naše centrum nabízí pronájem několika kongresových prostor, které jsou dle kapacity využívány při firemních akcích, rodinných oslavách, svatbách či přátelských posezeních. Veškeré prostory připravíme přesně podle Vašich požadavků. Na tyto společenské akce dodáme catering, techniku a zajistíme další služby dle přání klienta.

Malý Širák

Tato nově zrekonstruovaná budova slouží jako školící centrum pro ca 80 až 100 osob. Je vybavena velkým barem a poskytuje veškeré zázemí - šatny, sociální zařízení a toaletu pro invalidy. V této budově se pořádají konference a rovněž svatby. Z budovy je výstup zadním vchodem na terasu, která pojme ca 100 osob. Budova je bezbariérová.

Terasa

Venkovní prostor využívaný pro svatby "pod širým nebem" a menší firemní akce. Kapacita je dle uspořádání prostoru až 100 osob.

Salónek

Pro pořádání rodinných setkání a menších firemních akcí doporučujeme salónek vedle restaurace. Má kapacitu 20 - 30 osob dle uspořádání stolů.

Sportcentrum

Jedná se o budovu, ve které se nachází 4 dráhy (klasické kuželky), fitness, sprchy, WC, malý bar. Vhodné pro podnikové a společenské akce do 30 osob.

Griloviště

Romantické zahradní posezení s velkým grilem je dokonalé místo pro oslavu či posezení s přáteli v rustikálním / venkovském stylu. Kapacita je 20 osob.

 

  • Kávové přestávky 
  • Konferenční menu 
  • Konferenční raut
Objednat pobyt - ubytování
Top